'

POGODA

ZAPYTAJ O NOCLEG

Data przyjazdu
Data wyjazdu

LOKALIZACJA

UDOSTęPNIJ

NEWSLETTER

Licznik: 60138

Oferta

Złota polska jesień to najciekawsza pora roku na wyprawę w góry, bowiem to właśnie o tej porze roku góry nabierają niepowtarzalnego koloru a tutejszy klimat ma swój niezastąpiony wpływ na nasze samopoczucie. Karpacz idealnie nadaje się na taką wyprawę. Czas na przełomie września i października w Karkonoszach to ostatnie chwile najbardziej ustabilizowanej pogody. To również czas kiedy kolory drzew nadają krajobrazowi  Karkonoszy niepowtarzalnej urody. Warto wtedy udać się n
więcej na temat: Jesienny wypoczynek w Karpaczu
Agroturystyka "Dom z Bali" oferuje spokój i ciszę jednocześnie znajdując się w bliskiej odległości od centrum Karpacza i stoków narciarskich. Oferujemy nowe, luksusowe apartamenty dostosowane dla 3-14 osób.  Posiadamy również 3 osobowe pokoje o wysokim standardzie w nowo otwartym budynku.  Pokoje oferowane ze śniadaniem.  

Posiadamy pełną infrastrukturę w postaci grillów, paleniska na ognisko, duży plac zabaw dla dzieci i 1,3 ha ogrodzonego terenu.  Apartamenty są również wyposażone szybki internet WIFI.  

Agroturystyka Dom z Bali mieści się na granicy Karpacza i Miłkowa. Jesteśmy na granicy szlaków, ale również niedaleko centrum Karpacza lub Pałacu Spiż czy Western City.  Nasi Goście często przyjeżdżają z rowerami, ponieważ najpiękniejsza trasa rowerowa (Brzezie Karkonoskie) zaczyna się z przed Domu z Bali.

W okolicy jest wiele dobrych restauracji; również jako opcja proponujemy nocleg z wyżywieniem.

Teren agroturystyki jest zamknięty i ogrodzony.  Większość naszych Gości to rodziny z pieskiem.

Zapraszamy!

Email:  agrokarkonosze@gmail.com

Zobacz nas z lotu ptaka (see us from the air) (Wideo)

Zobacz apartament (see the place from the inside  (Wideo)

Zobacz Naszą lokalizację

Więcej informacji lub zdjęć okolicy na naszej nowej stronie:

POLSKI www.domzbali.karpacz.pl

FRANCAISE www.chambredhotepologne.eu

DEUTSCH www.blockhausinkrummhubel.eu

ENGLISH www.logcabinlodge.eu

Na granicy Miłkowa i Karpacza. 150 metrów do szlaków. Centrum Karpacza: 20 min. na nogach i 5 minut samochodem. Przystanek autobusowy 600 metrów.  Z dala od ulicy plus na terenie ogrodzonego terenu agroturystyki znajduje się duży plac zabaw i palenisko na ognisko.

 www.domzbali.karpacz.pl  

Staw1.jpg
Ptaki-DomzBali5.jpg Brzezie3.jpg Surroundings1